Oyunculuk Başvuru Formu


Ajans Gökçe’ye Dizi oyunculuğu, Sinema oyunculuğu, cast, manken ve modellik başvurusu yapmak için lütfen aşağıdaki başvuru formunu doldurun.

Formu doldururken sorun yaşıyorsanız buradan devam edebilirsiniz.


Formu doldururken herhangi bir problem yaşıyorsanız , lütfen fotoğraflarınızı ve bilgilerinizi info@ajansgokce.com ‘a mail olarak gönderiniz. Teşekkürler.

Ajans Gökçe’nin Oyuncu Kadrosuna Dâhil Olabilmek İçin Hangi Yolu İzlemeliyim ?

Öncelikle Ajans Gökçe`yi tercih etmeniz ve Ajans Gökçe`nin  başvuru formunu doldurarak bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.Ajans Gökçe her türlü yaptığınız formlarda sizin kişisel özelliklerinizi gizleme ve korumaya büyük özen göstermektedir.

Ajans Gökçe`nin oyuncu kadrosunun bir parçası olmak için ilk olarakAjans Gökçe`nin başvuru formuna internetten ulaşıp cast ajans formunu doldurabilirsiniz. Online Başvuru formu bölümüne girerek doldurduğunuz cast ajansı formu bize yollayınız. Ajans Gökçe`nin başvurular bölümündeki istenilen bilgileri ve resminizi posta vasıtasıyla da bize ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştırdığız bilgiler ve resimler doğrultusunda uzman kadromuzca değerlendirilip size dönüş yapılacaktır. Bize ulaştırdığınız resimlerin özellikle şu doğrultu da olmalı; resim, vesikalık veya boydan resminiz olabilir fakat uzaktan çekilmemiş, sizi net gösteren resimler olmasına dikkat etmeniz önemli bir husustur. Sizin yüzünüzü kapatacak gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat etmeniz gerekir. 

İnternette aracılığı ile gönderdiğiniz fotoğraflarınız jpg uzantılı özellikte olup en fazla 250 KB boyutlarında olmalıdır. Eğer yaşınız 18 yaşın altındaysa ailenin onayı gerekmektedir.

Başvurularınızı bekliyoruz…