AJANS GÖKÇE

Hakkımızda

Hakkımızda


Ajans Gökçe

Hakkımızda


Alanında kendisini geliştirmiş ve uzmanlaşmış kadrosundan oluşan Ajans Gökçe ;  dizi, sinema, reklam projelerine en iyi şekilde imzasını atmıştır ve cast, model , dizi, sinema, reklam ve oyuncu ajansı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Ajans Gökçe`ye başvuran kişileri profesyonel kadromuzla özenle seçmekle beraber oyuncu adaylarına bu sektörle ilgili eğitimler vererek onları bu sektörün en iyileriyle buluşturmaktayız. Ajans Gökçe`ye başvuran kişilerden seçilenleri  ilk olarak fotograf çekimine yönlendirerek web sitemizde yayınlamaktayız. Yayınlanan fotograflar sayesinde yapım şirketlerinin istediği model de oyuncu tercih etmelerine olanak sağlıyoruz. Yani oyuncu ile yapım şirketlerinin buluşmasına aracılık yapmaktayız.

Defile, moda çekimi, dizi, film, ekspozisyon ve sinema faaliyetleriyle beraber reklam, tanıtım alanlarında çalışmalara yön veren  Ajans Gökçe etrafında bulundurduğu uzman, tecrübeli ve alanıyla bütünleşmiş kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ajans Gökçe sunduğu hizmetlerle farkındalığı oluşturmuş ve hizmet kalitesini müşterilerine göstermiş bulunmaktadır.

Ajans Gökçenin ilkesi şu yöndedir; her modellerimiz için en iyisini araştırarak; yeteneklerini bularak ön plana çıkarmaktır.  Ajans Gökçe her anlamda aktif olarak rol almış ve yeni kişiler, deneyimli, yetenekli modelleri kendisine kazandırmıştır. 

Bu sektörde oyuncu ya da yan oyuncu olmak isteyen kişilerde gelen istekler üzerine çalışmalar yaptığımız yapım şirketleri ile değerlendirmelerde bulunup dizi ve sinema sektörüne yeni yüzler sunmaktayız. Model ve Casting hizmetlerimiz ile en hareketli ve geniş kadrosuna sahip olmanın mutlulugunu yaşıyoruz.