AJANS GÖKÇE

İçerde

İçerde


içerde Dizisi Oyunculuk Başvurusu - İçerde dizisi Oyuncu Ajansı

Çağatay Ulusoy Ay Yapım imzalı yeni bir diziyle daha ekranlara dönüyor. Başarılı oyuncu son olarak Delibal filmiyle izleyici karşısına çıkan Ulusoy'un uzun zamandır yeni projesi merak ediliyordu. Köstebek isimli filminden esinlenilerek yazılan dizi için çok başarılı oyuncular ile anlaşıldı.
Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini yaptığı Ertan Kurtulan‬'ın senaryosunu yazdığı İçerde'nin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Nihal Koldaş gibi isimler bulunuyor.

İçerde Konusu
Çağatay Ulusoy'un hayat verdiği Sarp karakteri polis okulunu birincilikle bitirmiştir. Dizi okulun mezuniyet töreniyle başlıyor. Sarp'ın yıllar önce kaçırılan ikiz kardeşi Umut daha sonraki adıyla Mert'de aynı polis okulunda eğitim görmektedir. Mert hayatında giren küçük kız Bensu Soral yani dizideki ismi Melek'in sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve Polis okuluna girmiştir.
Sarp ve Umut'un babalarının yıllar önce işlemediği bir suç yüzünden ellerine kelepçe takılarak götürülmesine tanıklık etmeleri hayatlarında yaşadıkları en büyük trajedi olmuştur.